Garážové brány

garážová brána

Keď sa povie garážová brána, nemusí to byť nutne len brána do garáže. Rovnaká garážová brána, akú by ste si nechali namontovať na garáž pre osobné auto môže slúžiť aj ako brána do dvora rodinného domu alebo ako brána vjazdu do areálu malej firmy.

Garážové brány sú vyrábané na mieru pre konkrétne použitie. Rovnakou technológiou je vyrobená brána do starej garáže ako aj pre modernú dvojgaráž nového domu.

dvojgaráž

Pri objednaní zmeriame rozmery otvoru pre bránu a po jej vyrobení ju odborne nainštalujeme. Dokážeme nahradiť starú garážovú bránu novou bez toho, že by ste museli stavebne pripraviť garáž a niekoľko dní ju nemohli používať.

Každú bránu vieme dodať s elektrickým pohonom a diaľkovým ovládaním. Keď vonku prší, nemusíte vystúpiť z auta, aby ste sa dostali do svojej garáže. Keď vaša pani povezie deti do školy, nemusí sa namáhať s ťažkou bránou. Garážová brána s elektrickým pohonom sa otvára a zatvára ľahko a pohodlne.

Rovnakým komfortom vieme doplniť aj vašu súčasnú bránu do garáže, ak ste si tieto doplnky neobjednali už pri prvotnej montáži.

Pretože Vám chceme ponúknuť len kvalitné výrobky a kvalitné služby, spolupracujeme s tými najlepšími a v našej ponuke máme garážové brány Pemat.

Neviete, aký typ brány je pre vás najlepší? Neviete, aký rozmer je najvhodnejší. Kontaktujte nás a všetky starosti prenechajte nám. Vypracujeme Vám cenovú ponuku a po jej odsúhlasení vám Vašu novú garážovú bránu dodáme a namontujeme a neskôr sa postaráme aj o jej prípadný servis.