O nás

Kristín security

Našou víziou je dodávať zákazníkom špičkové zabezpečovacie a komunikačné systémy

Spoločnosť Jaroslav Kristín COMET Vám v oblasti systémov priemyselnej televízie, zabezpečovacích a požiarnych systémov ponúka komplexné obchodno-technické služby. Tieto služby sú zamerané na prípravu a zabezpečenie realizácie každej požiadavky zákazníka.

Firma bola založená v roku 1998. Zaoberáme sa hlavne dodávkou a montážou zabezpečovacích a CCTV kamerových systémov a pripájania na PCO (pult centrálnej ochrany). Od svojho vzniku vyvíjame aktivity v oblastiach: telekomunikačnej techniky, zabezpečovacích systémov, CCTV kamerovej techniky a vchodových systémov.

IDENTIFIKAČNÉ SYSTÉMY
V súčasnosti existuje celý rad identifikačných systémov umožoňujúcich kontrolu a evidenciu obchádzkovej činnosti strážnej služby. Tieto systémy využívajú rôzne typy identifikačných technológií, ktoré sa líšia najmä svojou spoľahlivosťou, cenou a nárokmi na údržbu.

KAMEROVÉ SYSTÉMY:
Kamerové systémy CCTV, kamery, objektívy, videoprepínače, sekvenčné prepínače, multiplexery, kvadrátovače, monitory pre CCTV, pomalobežné videorekordéry, kamerové systémy s prepojením na PC.

VCHODOVÉ SYSTÉMY
Videovrátniky, vchodové vrátniky, vchodové systémy audio – video s viacerými vchodmi, integrované vchodové systémy a telekomunikačné systémy s prepojením na CCTV okruhy a zabezpečovacie systémy, integrované kódové zámky a čítačky čipových kariet.

Služby zabezpečovacej a signalizačnej techniky a dodávky sietí poskytujeme pod hlavičkou

Jaroslav Kristín Comet
Čelovce 107
99141 Čelovce
IČO: 34924221
DIČ: 1020047281
IČ DPH: SK1020047281

Technické zázemie a sklady máme na adrese

Osloboditeľov 1163
990 01 Veľký Krtíš

Ak nás chcete kontaktovať, volajte číslo
+421 905 235385

alebo použite kontaktný formulár.