Inteligentné kamerové systémy dokážu monitorovať problémové priestory a vďaka metadátam vyhľadávať v záznamoch v priebehu sekundy.

Nami nainštalovaný kamerový systém dáva možnosť online zobrazenia v mobilnej aplikácii, tablete alebo PC.Takisto si viete prehrávať záznam vo vysokom rozlíšení a vďaka infračervenému prísvitu vidíte aj v noci.

Inteligentné kamery dokážu detekovať:

Ponúkame Vám len kvalitné kamerové systémy:

Kamera s aktívnym zastrašením

Dome kamera

Tubusová kamera

Otočná    PTZ    kamera so stieračom

Panoramatická kamera

Výber kamier by mal byť vždy konzultovaný s technikom, ktorý vám najlepšie poradí ohľadom počtu kamier, rozlíšenia aj uhla záberu.

Kamera s aktívnym zastrašením dokáže v reálnom čase keď sa páchateľ nachádza v objekte odstrašiť narušiteľa modro-červeným svetlom, ktoré je pútavejšie ako biele svetlo. Kamera tiež spustí vlastnú sirénu s hlasitosťou až 110 dB.

Dome kamery, alebo tiež “polguľové” kamery sa najčastejšie používajú v interiéroch, vďaka svojmu dizajnu ktorým nezasahujú do priestoru.

Tubusové kamery vďaka svojej robustnosti plnia aj veľmi dôležitú vedľajšiu funkciu, a to je odstrašujúci efekt – žiadny zlodej nechce byť prichytený priamo pri čine.

Otočné kamery – PTZ môžete natáčať ktorým koľvek smerom a disponujú tiež optickým zoomom. Kamery majú výkonné nočné prisvietenie – až 200 metrov.

Panoramatické kamery sú vhodné do miest kde nie je potrebný detail tváre, ale zaujíma nás skôr celkový pohyb v areáli alebo výrobnej hale, ulici a podobne.

Záznamník s úložiskom má hlavnú výhodu vo svojej malej veľkosti a jednoduchosti ovládania pomocou počítačovej myši. Zákazníci tiež oceňujú “jednoúčelovosť” systému, nemusia sa teda obávať že sa na zariadení budú hrať počítačové hry alebo surfovať na internete.

PC server so záznamovým softwarom je vynikajúca voľba v prípade že potrebujete vysoký výkon, napojenie na iné systémy tretích strán alebo ak máte kamery rôznych výrobcov a chcete ich zlúčiť do jedného systému.

Nahrávanie na vzdialené úložisko sa používa v prípade rizika odcudzenia samotného záznamníka – nahrávky sú tak duplicitne uložené na vzdialenom serveri.

Záznamník s úložiskom

PC so záznamovým softwarom

Nahrávanie na vzdialené úložisko

Pri každej inštalácii používame produkty od kvalitných výrobcov ako sú Wisenet, Dahua, Geovision a ďalší.

Kombinácia s alarmom

Kamerový systém je vždy vhodné skombinovať s alarmovým systémom – vidieť zlodeja v noci na kamerách je dobré len ak bol včas prichytený pri čine vďaka zabezpečovaciemu systému.

Kamerové systémy